Çoi makinën në lavazh, gruas i ndodh “gjëma” me punonjësin “e çmendur”

Një grua nga Uellsi dërgoi makinën e saj në lavazh, por ngjarja e pakëndshme që i ndodhi aty e tmerroi në palcë. Një nga punëtorët e lavazhit hyri brenda makinës së saj dhe filloi ta prekte nga gjoksi.42-vjeçarja kishte ngrirë në vend pasi nuk mendonte se ai mund ta bënte diçka të tillë.Ajo e denoncoi atë në polici dhe ai u deklarua fajtor për sulmin seksual ndaj saj.
Shikoni videon me poshte

Video