Çmendet konkurentja e X Factor , gjysmë nudo i sulet anëtarit të jurisë, reagimi i tij unik (Video)

Ne X factor USA publiku ka shperthyer ne te qeshura kur nje vajze e quajtur Lorna Bliss ka dale ne skene gjysme e zhveshur duke imituar Britney Spears
Pervec kendimit te saj skandaloz qe ka bere publikun te shperthejne ne te qeshura ajo ka zbritur shkallet ne menyre sensuale duhet thene dhe me pas i eshte sulur njerit prej anetareve te jurise.Pasi ka mbaruar pune me te parin ajo i eshte sulur mashkullit te dyte ne panel por ai ka ikur me shpejtesi duke i shpetuar keshtu femres se “terbuar”.
Per me shume shikoni videon me poshte.

Video