“Çmendet” Bleona: Atë motrën, nënën dhe komshiet…! (VIDEO)

bleona-620x330-1Bleona Qereti është e ftuara e radhës në emisionin “Xing” të Ermal Mamaqit. Në intron e publikuar nga ky i fundit, Bleona shfaqet duke sharë një komentues, i cili e kishte fyer në një foto me Ermalin. “Atë motrën, nonën, komshiet ku t’i kesh”, i thotë Bleona para kamerave komentuesit.

http://dai.ly/x4vl2md