Çka thotë Kadri Veseli për rastin e Azem Sylës? (VIDEO)


Kadri Veseli kryetari i Kuvendit të Kosovës ka komentuar aksionin e EULEX-it dhe Policisë ku i dyshuari kryesor për korrupsion dhe shpronësim të pronave është deputeti Azem Syla.

Veseli ka thënë se para Ligjit të gjithë janë të barabartë dhe se gjykatësit e prokurorët duhet ta bëjnë punën e tyre, njofton Klan Kosova.
kadri