Cka tha babai i motrave Ismaili,pas vdekjes së Monës?! (FOTO)


Për herë të parë pas vdekjes së ish-bashkëshortes së tij Mona Ismaili,babai i motrave Ismaili ka folur për media.
Në llogarinë e tij në facebook ka falenderuar të gjithë ata që i kanë qëndruar afër këto ditë.
“Me rastin e vdekjes se nenes te vajzave te mia Adelina,Emma dhe Zanfina, juve miq, i’u falenderoj per ngushellimet e shprehura me kete rast,si dhe te gjitha portaleve elektronike qe mundesuan percjelljen e kesaj dhembjeje”, ka shkruar Rexhep Ismaili.
a1

a2