Çka s’po ndodh, gjyqtari shkon i dehur në ndeshje në Çeki, të gjithë qeshin me të (Video)Një ngjarje interesante dhe shumë e rrallë është parë në elitën e futbollit çek.
Në ndeshjen Pribram – Slavia Pragë, gjyqtari i katërt i ndeshjes Marek Piline është paraqitur i dehur.
Kjo më së miri vërehet nga lëvizjet e ngadalta të tij, dhe zyrtarët e tjerë më të parë këtë situatë, intervenuan duke e larguar nga ndeshja, derisa tifozët po qeshnin me të//Indeksonline/
Untitled