ÇKA PO NDODH ME vv-Në?! A mund të LARGOHET edhe Shpend Ahmeti


Në konferencën për medie të organizuar nga Dardan Molliqaj dhe Ilir Deda, ku ky i fundit ka bërë publike largimin nga VV, është pyetur nga gazetarët për mundësinë e largimit të Shpend Ahmetit.

Molliqaj ka thënë se nuk e ka asnjë sinjal për mundësinë e largimit të Shpend Ahmetit nga Vetëvendosje.

“Mendoj që është më shumë spekulim i disa medieve të regjimit për largim të Shpend Ahmetit, se sa kjo është e vërtetë. Ndoshta këto medie kanë imformata më shumë, edhe pse janë të afërta me SHIK-un”, tha ai raporton Gazeta Blic.
ja-zgjidhja-e-shpend-ahmetit-p-euml-r-qent-euml-endacak_hd