Cili menaxher kosovar bleu veturë 300 mijë euro (Foto)


Vetura e radhës është e menaxherit kosovar dhe kushton 300 mijë euro.

Ai është menaxher i këngëtarës më të njohur kosovare e cila po shënon çdo ditë e më shumë suksese.

Bëhet fjalë për këngëtaren Era Istrefi e cila ditë më parë ka nënshkruar kontratë milionëshe me kompaninë e njohur “Ultra / Sony Music”, e sigurisht nga kjo ka përfituar edhe menaxheri i saj Faton Shoshi, i cili ka blerë këto ditë veturë të tipit Rolls Royce e cila kushton hiç më pak se 300 mijë euro, transmeton Magazina.al

Kujtojmë që Faton Shoshi përveç që menaxhon karriern e Era Istrefit ai po ashtu është edhe menaxher i reperit të njohur Ledri Vula i cili po ashtu këto ditë ka nënshkruar kontratë prej 100 mijë eurove me një kompani kosovare për reklamim dhe imazh.
ELO