Ciklon i frikshëm në Durrës, qytetarët vrapojnë të tmerruar (VIDEO)

durres-ciklonQyteti bregdetar i Durrësit është përfshirë gjatë ditës së sotme nga një stuhi e fortë ere dhe reshje shiu. Një video tregon momentin kur krejt papritur një stuhi e ardhur në formë cikloni ndodhet në mes të detit duke ju afruar qytetit. Në pamje shfaqen gjithashtu qytetarët të cilët vrapojnë të frikësuar. Video është publikuar nga Jeta osh Qef.