Çifti kapet mat në tualetin e avionit: Bërtisnin aq shumë sa edhe pse kisha kufje i dëgjoja


Gjatë një fluturimi nga Londra në Miami, pasagjeri David Eve ka filmuar një çift teksa kryenin marrëdhënie në tualetin e avionit.
David ishte ulur shumë afër tualetit dhe zhurma që bënte çifti i ka tërhequr vëmendjen.

Ata u futën njëri pas tjetrit dhe e kuptova që në fillim çdo bënin, por jo që do lëshonin aq shumë pasthirrma”,- ka thënë ai.

David ka thënë edhe se më i gëzuar nga tualeti ka dalë djali, ndërsa vajza jo dhe aq.

Origjinale