Çifti i njohur drejt martesës, kërkohet dora e nuses! (Video)

cenaralmeda-1Lidhja mes bukuroshes shqiptare Almeda Abazi dhe aktorit të mirënjohur turk Tolgahan Sayışman i cili njihet për rolin e tij të Çënarit tash e një kohë është bërë e ditur por në këtë drejtim nuk ka pasur ndonjë risi tjetër. Por tashmë situata duket se ka ndryshuar pasi që sipas disa tabloidëve aktori ka propozuar Almedën për martesë. Dashuria mes tyre pritet të finalizohet shumë shpejt teksa për një gjë të tillë dhe p♪7r marrëdhënien me të dashurin ajo foli muaj më parë edhe për Prive gjatë kohës së qëndrimit të saj në Prishtinë për eventin e Miss Universe.