Christina Milian ekspozon të pasmet e saj (FOTO)

article-2294495-18B62BA6000005DC-380_638x622 article-2294495-18B62F3A000005DC-329_642x551 article-2294495-18B62FF6000005DC-227_638x528 article-2294495-18B630DA000005DC-34_638x541Ajo ka vetëm pak muaj që ka lindur, por tashmë ka ardhur në një formë të mirë. Dhe, për të treguar këtë gjë, Christina Milian ka hedhur disa foto në rrjetet sociale për fansat e saj, duke treguar të pasmet. Këngëtarja dhe prezantuesja amerikane ka qenën nën shoqërinë e dy mikeshave të saj, të cilat gjithashtu nuk e kanë humbur rastin për të ekspozuar të pasmet e tyre.