Çfarë po ndodhë me fytyrën e Morenës! (Foto)

zcadv

Këngëtarja dhe fotomodelja e njohur kosovare Morena Taraku gjithmonë bije në sy për bukurinë dhe sharmin e saj, mirpo kësaj radhe ajo si duket ka ca probleme me fytyrën e saj, transmeton ORAinfo.
Në disa foto të postuara në instagram nga ajo vetë, në fytyrën e bukuroshes vërehet një shenjë e errët e mavijosur e për të cilën ajo si duket nuk e kishte fare problem ta shfaqte.

12834966_933952126682462_218610385_n

12834596_933952156682459_834750177_n