Çfarë po ndodh? Messi vjell sërish (Video)

Ylli argjentinas është kapur nga kamerat teksa villte në tunelin e “Camp Nou” duke risjellë në memorje skenat me kombëtaren e Argjentinës kundër Bolivisë dhe Rumanisë së fundmi dhe të ndeshjes kundër Levantes.

“Nuk e di se çfarë po më ndodh”, është përgjigjur Messi kur është pyetur për këtë gjë.

Gjithësesi Barça e fitoi ndeshjen kundër baskëve dhe golin e fitores e shënoi pikërisht Lionel Messi.