Çfarë po bën Luana Vjollca me Lorik Canën? (Foto)


Prezantuesja seksi sot është parë pranë kapitenit të kombëtares Lorik Cana.
Ka qenë vetë Luana që ka postuar disa fotografi dhe video në rrjetin social Snapchat, me kapitenin Cana, shkruan lajmi.net.
Ata shihen në një ambient afër plazhit në një nga vendet bregdetare në Shqipëri.
Luana duket e veshur shumë seksi në një fustan të kuq.
Me sa duket ata po xhirojnë ndonjë intervistë për emisionin e Luanës, mirëpo asgjë nuk është konfirmuar deri tani./Lajmi.net.
LORIK

LORIK1

LORIK2

LORIK3

LORIK4