Çfarë ‘perle’ nga Fokobo, gol fantastik (Video)

FocoboDrejtpërdrejt nga ‘Next Generations’, respektivisht Liga e Kampionëve e skuadrave të reja, arrin ky super gol nga futbollisti i Sporting Lisbonas, Fabrice Fokobo, gjatë ndeshjes me Tottenhamin.
Fokobo është një mesfushor defanzive, i cili mund të luajë edhe në qendër të mbrojtjes dhe njëri prej talenteve më të mëdhenj të Sporting Lisbonas.
Si 19 vjeç, ai ka debutuar edhe me skuadrën e parë në ndeshje ndaj Portos.

Like or Wait Seconds.    
Like To Watch

Close
Hape Videon me Like – Cliko LIKE qe te HAPET !