Çfarë nuk shkoi në dasmën e Marinës dhe Getit? Ky detaj po i çmend të gjithë (VIDEO)

Marina dhe Getoari janë betuar për një dashuri të përjetshme dhe kështu bukuroshja është bërë zonja Selimi.
Ata janë celebruar buzë detit në Gjirin e Lalëzit teksa dielli ishte duke perënduar, dhe personi që i ka martuar ka qenë pikërisht kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.
Por një detaj po na bën lëmsh… përse një dasmë që zhvillohet në Durrës e celebron kryetari i Bashkisë së Tiranës?!
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

Video Link