Cfarë lidhje ka Adelina Tahiri me Edona James?

Këngëtarja Adelina Tahiri është një nga më të bukurat e skenes muzikore shqiptare. S’ka dyshim që ajo është e admiruar për hiret që posedon. Adelina, kujdeset maksimalisht që pamja e saj të mos kalojë pa u vënë re.

Tahiri, që e vogël ka nisur të tregojë që për të aparenca ka rëndësi të veçantë. Ajo këndon, fotografohet dhe është e kërkuar nga brende të ndryshme për të qenë imazh promocional.

Në setin e fundit fotografik ka tentuar maksimalisht të duket ‘’hot’’, por ja që ka edhe të atillë që nuk e pëlqejnë. Në një nga faqet për shou-biz në ‘’Facebook’’, një nga fotot e Adelines, e dalë nga sesioni i fundit fotografik, është komentuar në mënyra të ndryshme,transmeton indeks.
Dafina Hyseni shkruan: ‘’O krejt si Edona James po doket qitu ahahahha’’./LajmeOnline/

Adelina Tahiri

Posted by Portali Abc on Wednesday, 9 April 2014