Çfarë ka ndodhur me buzët e Genta Ismajlit ? (Foto)

2585647655_1

Genta Ismajli ka publikuar video-klipin e saj të fundit para 24 orësh.

Por kjo nuk është e vetmja risi që ajo ka sjellur për fansat e saj, transmeton Indeksonline

Në këtë video-klip dhe në disa fotografi të shpërndara të Gentës, vërehet dukshëm sesi buzët e saj janë edhe më të fryera sesa që ishin më herët.

Por për këtë ndryshim të saj në buzë nuk dihet nëse është shkaku kryesor ndonjë ndërhyrje kirurgjike.

 

auto_gentaaaa01457263060

auto_ge5661457263064