Çfarë i ka ndodhur Marinës dhe Getoarit? (FOTO)


Getoar Selimi dhe Marina Vjollca duket se po kalojnë momente të lumtura bashkë.
Së fundmi ata shihen kudo bashkë duk

e vizituar vendet nga më të bukurat në qytete të ndryshme të botës.
Së fundmi destinacioni i tyre ka qenë qyteti i Venecias. Geti dhe Marina kanë postuar foto të shumta nga hoteli ku rrinë dhe gondolat e famshme veneciane. Rrallë ndodh t’i shikojmë personat publikë jo të kuruar, sidomos femrat, por në këtë rast, dy të dashuruarit është vështirë t’i njohësh. Getoari me një fytyrë të lodhur ashtu si dhe Marina, e cila është veshur thjeshtë, por ne jemi mësuar ta shikojmë me një pamje më ndryshe.

Nga pamjet duken jo te kuruar ashtu siç jemi mësuar t’i shikojmë, por me një pamje të lodhur, ndoshta duken më bukur kështu!
g1

g2