Ç’bëri Kallashi, që sonte fansat e quajnë Mbretëreshë?

Kërcimtarja Kallashi, e cila së fundmi është prezantuar edhe si këngëtare, vazhdon të tërheqë gjithnjë e më shumë vëmendje.

Vajza e famshme, e cila emrin e vërtetë e ka Donjeta Kosumi, tregon se është gati për sonte, ku do të performojë në lokalin e saj “Kobra City” në Prizren.

Ajo ka publikuar në faqen e saj në rrjetet sociale një fotografi, e cila në vetëm pak kohë ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga fansat e saj, madje ka edhe prej atyre qe e kanë quajtur edhe mbretëreshë.

kallashinlargea_kallashi-mbretereshe1453721106