43 Vjeçarja thjesht e mrekullueshme

Bukuria e Catherine Zeta-Jones tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në premierën e filmit “Red 2” në Los Angeles.

largea_zeta-red11373659689

Aktorja 43-vjeçare pozoi për fotografët në tapetin e kuq duke treguar një formë fizike të admirueshme.

Filmi “Red 2” është vazhdimi i komedisë aksion “Red”, ku aktorja nga Uellsi interpreton rolin e spiunes Miranda Wood, e dashura e personazhit Frank Moses që interpretohet nga Bruce Willis në film.

Në kastin e këtij filmi janë edhe aktorët Helen Mirren, Mary Louise Parker dhe John Malkovich. Botasot