Çani: Jam duke kaluar një vuajtje të madhe, duhet të ma qani hallin

Gazetari Arjan Çani ishte sot i ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” në Tv Klan.
Gjatë emisionit ai rrëfeu se si humbi 35 kilogramë për një vit.
Gazetari tregoi se nuk ha fruta deti, ha rizoto pa karbohidrate, mish pule, perime dhe nudëllsa orizi.
Ndërsa shtoi se në mëngjes ha gjëra të vogla dhe se nuk ha darkë.
Lexo lajmin e plotë më poshtë

Vazhdim