Candice Swanepoel tregon të pasmet perfekte (FOTO)

299Ajo njihet për të pasmet e saj. Dhe modelja e “Victoria’s Secret”, Candice Swanepoel ka treguar se çfarë bën ajo për të mbajtur në formë trupin, por sidomos të pasmet.

24- vjeçarja ka ofruar imazhet në Twitter.391 476 561 1140