Candice, ëndrra juaj në plazh (Foto)

Supermodelja e Victoria’s Secret, Candice Swanepoel, ka shkëlqyer në një prej fotosesioneve më të mira deri tani në karrierën e saj.

Rita Ora ishte pjesë e edicionit të kaluar të GQ, ku bukuroshja shqiptare shkëlqeu me bukurinë e saj natyrale.

Por, pjesë e revistës së madhe amerikane ka qenë pjesë edhe modelja Candice Swanepoel.

Ajo krahas bukurisë së saj të pakrahasueshme, sensit të saj të mprehtë dhe shikimit‘vrasës’, ka arritur që në mënyrë të përkryer të shfaqë linjat e saj fantastike trupore. /LajmeOnline/