Burri lë gruan, ajo hakmerret duke vrarë vajzën/ e tmerrshme çfarë i çon në mesazh

Mamaja monstër Kodi Anna Xhekson, 20 vjeç ka vrarë mizorisht vajzën e saj.

Shkaku i kësaj vrasjeje makabër ka qenë ndarja e babait të vogëlushes me mamanë.

Por para se ta vriste vajzën e saj mamaja i ka çuar foto të atit të vajzës ku i ka shkruar “Mendova mos doje ta shikoje për herë të fundit”.

Në letrën e lënë pas ajo shkruan ” Jam ulur këtu duke menduar të vras vajzën time e më pas veten. Nuk dua ta lë pas por edhe unë nuk mund të jetoj më. Nuk ka mbetur më asgjë në këtë jetë për mua dhe Mejsin”/shqiperiaime.al/