Burri godet me grushta në fytyrë gruan në autobus, pasagjerët qëndrojnë të qetë thuajse nuk po ndodh asgjë (Foto/Video, +18)

2-98-780x439-680x350-530x300Një video e tmerrshme po qarkullon nëpër internet, ku një burrë shihet duke goditur në fytyrë një grua në një autobus të mbushur me pasagjerë, të cilët për asnjë moment nuk ndërmarrin asgjë dhe sillen thuajse nuk po ndodh asgjë e keqe. Dyshja po udhëtonin me autobus për në qytetin Lviv në Ukrainë, kur burri fillon ta godasë gruan e pafuqishme,

https://youtu.be/sxwcFw9GWdg