Burri emigrant i sjell të dashurën shtatzënë, gruaja: E rraha dhe i dështova fëmijën

Një telefonatë aspak e zakontë ka mbërritur sot në emisionin “Aldo Morning Show”, në Tv Klan.
Ka qenë Antoneta nga Durrësi, e cila ka rrëfyer historinë e saj, e denjë për një skenar telenovelash.
35 – vjeçarja tha se është divorcuar para 8 vitesh nga bashkëshorti i saj, pasi burri i cili ishte emigrant në Greqi ishte kthyer bashkë me një tjetër grua, e cila ishte shtatzënë.
Për më shume detaje shikoni Videon e mëposhtme:

Video Link