Britney Spears, sërish në formë

spears1Britney Spears tregoi se është rikthyer në formë. 

Këngëtarja amerikane u fotografua me bikini gjatë një dite pushimi në Malibu, të hënën dhe duket se ka hequr kilogramët e tepërt.31-vjeçarja kishte disa probleme të vogla pasi rrobat e banjos kishin tendencën të binin, kështu që u detyrua që t’i tërhiqte sipër herë pas here.spears2 spears3