Britney Spears, prezanton të dashurin e ri

138-474x616 228-474x482 328-474x571 523-474x615 620-474x761Britney Spears e ka gjetur shpejt dashurine e re, vetem pak kohe pas ndarjes. Ajo eshte fotografuar dore per dore dhe shume e buzeqeshur me te dashurin e ri Dave Lucado, pak vite me i ri se ajo.