Britney Spears dëshmon se e keni kritikuar gabimisht për trupin (Foto)

Britney Spears ka vijuar serinë e fotove të saj provokuese për revistën V.

Fotografi i njohur Mario Testino ka shpërndarë një foto bardhë e zi të këngëtares e në Instagram ditën e mërkurë ku ajo shfaqet e veshur me asgjë tjetër përveçse një peshqir.

“Seti me peshqirë 104, Britney Spears”, shkruan ai krahë postimit.

Përveç saj 34 vjeçarja ka zbuluar dhe disa foto të tjera tepër sensuale ku ka pozuar e veshur me gete dhe të brendshme të zeza.

5776767831c626df00000578-0-image-a-2-1457020797415jj