Britanikja seksi i heq të gjitha rrobat, fotot e saj ju lenë “pa fjalë”

Figura e saj e zbukuruar tërhoqi vëmendjen e pothuajse të gjithë djemve në “Love Island” të këtij viti.
Dhe Jess Shears ka dëshmuar se ajo është seksi me trupin e saj, teksa i hoqi të gjitha rrobat për një fotosesion të ri, shkruan Daily Mail.
Bukuroshja zeshkane 24-vjeçare ka ngritur temperaturat me pozat, të cilat e sjellin atë më të zjarrtë se kurrë, duke pozuar e zhveshur për revistën “Sixty6”.Për më tepër shihni fotografitë e saj.
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

Vazhdim