Brenda 10 minutave, Torres shënon dhe ndëshkohet me karton të kuq (Video)


Fernando Torres ka lënë Atletico Madridin me një lojtar më pak në fushë, pasi që në minutën e 35’, është ndëshkuar me kartonin e dytë të verdhë.
Kartonin e parë spanjolli e mori në minutën e 29’
Untitled