Bokseri plagos syrin, por ju nuk keni për t’a besuar se çfarë ndodhë më pas (Video)

loading...

loading...

Një pamje ndoshta horror shihen në këtë filmim kur një njeri lëndoi syrin e tij të djathtë.
Në klipin e tmerrshëm që u shfaq në internet kohët e fundit, një grua i kërkon ta dashurit të shpjegojë pse fytyra e tij është e plagosur, transmeton lajmi.net.
Ai i tregon se ishte një aksident. Mirëpo ai më pas vazhdon me një veprim mjaft të çuditshëm, duke i habitur të gjithë ata që e kanë parë.
Ai i mbyll hundët dhe më pas i fryen atyre, por çuditërisht syri i tij filln të fryhet çdo herë e më shumë, deri në momentin sa ai nuk mund t’a hap më.
Kjo video është komentuar mjaft shumë dhe pothuajse të gjithë kanë mbetur të habitur. /Lajmi.net/
VIDEO:

Boksier

loading...