Blero me femër të re?

bleroNjëri prej këngëtarëve më të njohur në vendin tonë Blero në faqen e tij në Twitter ka shkruar që ka një femër të re.

Të gjithë i befasoi deri sa hapën fotografinë, e aty shihej gruaja e tij Teuta Krasniqi por me pamje krejt ndryshe, me flokë të shkurtër.

Aktorja ka ndërruar stilin  flokëve.

Teuta dhe Blero tashmë kanë një vajzë së bashku me emrin Tara.

Blero para pak ditësh publikoi këngën e tij më të re “Fiksimi im”, ndërsa tash është duke punuar në albumin e tij të ri, ku pritet të jetë një këngë bashkëpunim edhe me këngëtarin Arash.