Blero dhe Afrona me miken e tyre, Afërdita Dreshaj (Foto)

Lidhja e Blero Muharremit me modelen Afrona Dika vazhdon të forcohet gjithnjë e më shumë, ndërkohë që çifti argëtohet shumë bashkë, ndërsa kur nuk janë pranë njëri-tjetrit, e shprehin dashurinë e tyre edhe publikisht përmes rrjeteve sociale.
Në ndërkohë, modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj, përveçse bashkëpunëtore, është shoqe e tyre, prandaj ata argëtohen bashkë.

Pikërisht kjo ka ndodhur, një dalje e përbashkët e treshes.
“Vajza ju e dini se unë jam i flaktë pas ndejave…”, ka shkruar Blero në një postim në rrjetet sociale, ku e ka postuar fotografinë me dy bukuroshet.
blero_1453667089-6353677

blero_1453667089-6353677