Blero baba për herë të dytë, Afrona shtatzënë?!!! (Foto)


Një foto e hedhur në llogarinë e Afrona Dikës në Instagram ka bërë të flitet shumë për të.
E dashura e Bleros ka shkëputur një imazh nga një set fotografik të realizuar së fundmi dhe ajo çfarë bie në sy është barku i saj i fryrë,
Vihet në dyshim se ajo është shtatzënë por nuk ka diçka konkrete nga ana e çiftit ani pse Blero javë më parë e ka ndarë me ndjekësit një foto në të cilën shkruante ‘Falemnderit Zot’.

Lajmi.net pati kontaktuar këngëtarin e njohur për ta pyetur se çka e ka gëzuar kaq shumë e ai është përgjigjur se është diçka personale që nuk dëshiron ta zbuloi për media.

Gjërat po lidhen mjaft mirë për të besuar se Afrona po e bën Bleron përsëri baba.