Blerimi lë puron dhe i përkushtohet sportit

Untitled-14-370x290Vështirë të shihnim një foto të aktorit simpatik Blerim Destani pa puro në dorë. Ai në pozat e tij e shfaq qartë jo vetëm pëlqimin për puron, por edhe jetën luksoze që bën.

Këtë herë aktori vjen në një version të ri, midis detit dhe shkretëtirës. Në këto foto ai shfaqet teksa argëtohet dhe eksperimenton mbi motor gjatë pushimeve në Dubai, ku kaloi edhe natën e ndërrimit të viteve.

Këto ditë Blerim Destani është në qendër të vëmendjes së publikut më shumë se asnjëherë tjetër pasi në kinematë shqiptare po shfaqet filmi gjerman “90 minuta” ku ai është protagonist.