Bleona tregon gjoksin në episodin e parë të “YFSF” (Foto)


Sonte ka filluar spektakli më i ri në Tv Klan “Your Face Sounds Familiar” nga Vera dhe Alketa.
Pjesë e jurisë në këtë spektakël është përzgjedhur sex bomba shqiptare Bleona, bashkë me Arian Çanin dhe Bojken Lakon, shkruan lajmi.net.
E vetmja femër në juri, nuk ka mundësi pa rënë në sy në çdo paraqitje të saj.
Kësaj here Bleona ka treguar gjoksin e saj bombastik me një fustan ku tregon njërën anë të zhveshur të trupit të këngëtares./Lajmi.net.
b

b1

b2

b3