Bleona Qerreti: Si u njoha me Donald Trump

Në një intervistë për mediat ruse, Bleona Qerreti ndër të tjera ka folur edhe për njohjen e saj me të famshmin Donald Trump. “Nga fundi i 2008-ës, dhashë një koncert për Donald Trump, pas të cilit, ai, aq shumë e kishte pëlqyer performancën time, saqë erdhi më takoi, shkruan balkanweb.

Më pyeti se kush isha e si mund të më ndihmonte… Unë e pyeta ‘A mund të më prezantosh me Timbaland?’ Donald u përgjigj ‘Kush është ky djalë? Do të thuash Justin Timberlake?’ dhe unë i thashë “Jo, jo! Timbaland – ai që shkruan këngë për Justin! Dua të takohem me të dhe të regjistroj albumin tim.’ Donald filloi të qeshte me të madhe…”, – ka rrëfyer ajo./24oreinfo.com