Bleona Qerreti: Kam shumë kohë pa bërë seks, ja oferta për tu bërë ministre (Video)


Bleona Qerreti do të jetë e ftuar këtë të shtunë në emisionin e Kastro Zizos “Rrokum Night me Kastro Zizon”.
Ashtu si në çdo dalje publike të saj, ajo di shumë mirë të jetë qendra e lajmeve rozë, kjo falë deklaratave të forta që jep.

Një prej tyre ishte “Kam shumë kohë pa bërë seks dhe kam shumë kohë pa dëgjuar një mashkull të më thotë “Të dua””, ka thëna Ajo. Bleona ka zbuluar edhe disa nga mangësitë e saj siç është fakti që nuk di të gatuaj dhe nuk ditë bëjë kafe.

“Kam patur shumë oferta për tu bërë deputete dhe ministre”, ka qenë deklarata tjetër që ka bërë Bleona, intervistën e së cilës do ta dëgjojmë të plotë ditën e shtunë.
screenshot-6_1463076426-3812607