Bleona Qeretin e dëbojnë nga X-Factor?

timthumbPak ditë më parë, Bleona kishte thënë se do të jetë gati për të performuar në “X Factor Albania 2”, madje për këtë ishte shumë e lumtur.

Por, këngëtares Bleona Qereti si duket nuk i ka ecur mirë. Ajo ka qenë gati për të performuar, ja siç e shihni dhe në këtë foto, dalë me Ardit Gjebrenë, por në skenën e së dielës nuk e pamë, transmeton, vipat.info.

Çfarë ndodhi me Bleona Qeretin, ku u zhduk ajo? Disa burime të pakonfirmuara flasin se ajo është ngatërruar me Vera, zonjën e këtij show, dhe ajo e ka hequr performansën e saj. Cila është e vërteta, hulumtimet vazhdojnë!