Bleona Qereti gjen princin, fotografohet gjysmë e zhveshur pranë tij

Më në fund këngëtarja shqiptare Bleona Qereti, e ka gjetur princin dhe nuk ngurron të publikojë fotografi me të.

Me anë të një fotografie të publikuar në Instagram ajo shfaqet pranë 23-vjeçarit shqiptar Stanaj, i cili jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe që spikati në një talent muzikor si këngëtar.

“Mbretëresha dhe princi! Krenare për ty, shpirti Stanaj. Mbrëmjen e kaluar”, kështu shkroi Bleona si diçiturë të fotos.

Në foto shihet me një bluzë transparente, ku duket thuajse gjysmë e zhveshur duke treguar zbuluar gjinjtë.

Dy këngëtarët miq mes tyre, janë bërë bashkë gjatë një feste, ku kanë qenë që të dy të ftuar