Bleona preferon origjinalitetin

Këngëtarja seksi, Bleona Qereti, ka vazhduar të publikojë foto joshëse nëpër rjete sociale, por pa i edituar këto fotografi.
f.0728210627774_m

Siç e dimë këngëtaret dhe fytyra tona prominente të gjinisë femërore kanë preferuar të përdorin programin Photoshop apo edhe filterët e ndryshëm të aplikacioneve në Instagram, por këtë ka refuzuar ta bëjë një prej tyre.

Foton që po e shihni më poshtë Bleona e ka realizuar ditë më parë dhe e ka publikuar në Facebook duke i bashkangjitur shkrimin: “Pa filter”.

Bleona së fundmi po e shijon shumë jetën me pushime shumë luksoze dhe së shpejti priten projekte tjera të saj muzikore.