Bleona në krahët e një milioneri!


Bleona nuk është më vetëm pjesë e tapetit të kuq, por ajo po ftohet edhe në ngjare me rëndësi të madhe.

Kështu këto ditë këngëtarja shqiptare e cila po tenton të depertojë në tregun ndërkombëtar, ka qenë e ftuar në kampionatin e shahut në Moskë, transmeton Magazina.al

Ajo ka publikuar disa fotografi në facebook, e ku mestjerash shihet me presidentin e Armenisë Serzh Sargsyan dhe milionerin armen Kirsan Ilyumzhinov.

Shpresojmë që Bleona ka shfrytëzuar rastin që të loboj edhe për Kosovën, pasi Armenia ende nuk e ka njohur si shtet

a223-650x35812804748_1068039443262936_6201053070842643543_n

12803165_1068101826590031_6569001045159957582_n-1-768x619