Bleona ne banjo me deputetin e Shqiperise (FOTO)

loading...


Nje burim i lajmexpress ka derguar disa fotografi te Bleones me nje deputet nga Shqiperia por nuk kemi leje qe ti postojm,dita dites do ti postojm dhe nuk po e bjem emrin publike se shpejti do tju njoftojme…
BL

loading...

loading...