Bleona heq brekët LIVE


Bleona Qerreti rikthehet në Tiranë për të marrë pjesë në spektaklin e TV Klan “Your Face Sounds Familiar” që ka nisur këtë të hënë. Ajo është në jurinë e spektaklit dhe sonte u shfaq provokuese dhe seksi si gjithnjë…

Bleona ka veshur një fustan të zi dhe transparent. Por pyetja që lind teksa shohim performancën e saj sonte është a ka veshur të brendshme, këngëtarja e njohur? Vlerësojeni vetë…
BL