Bleona fton Arian Çanin të flenë bashkë


“Your Face Sounds Familiar” është spektakli që ka mbledhur artistët më interesantë të ekranit.
Kur në juri është Bleona dhe Arian Çani padyshim që situata mund të elektrizohet nga momenti në moment, shkruan lajmi.net.
E fundit është situata e sotme që u krijua para pak minutash gjatë spektaklit live.
Teksa Bleona po shpjegonte për apartamentin ku jeton se ka hapësirë të madhe iu drejtua Çanit “E ftoj Çanin, mund të flesh me mua, ose në dhomën tjetër pasiqë janë dy të tilla”.
E Arian Çani mbeti pa fjalë për disa sekonda pas kësaj oferte nga Bleona dhe i ktheu përgjigje duke i thënë “Nuk thashë jo, puna është sa paguan”, kështu duke krijuar të qeshura në publik./Lajmi.net.
r1