Bleona, edhe sonte pa të brendshme (Foto)


Padyshim që ajo është femra më e diskutuar e show bizit shqiptar.
Bleona prej tre javësh është bërë pjesë e spektaklit të ri “Your Face Sounds Familiar”, shkruan lajmi.net.
E ajo që presin të gjithë të shohin nga ajo është veshja e saj, që gjithmonë di të jetë provokative dhe sexy.
Edhe këtë javë, sikur javën e parë, Bleona është veshur me një fustan transparent pa të brendshme, ku theksohen linjat e saj perfekte./Lajmi.net.
bp

bp1