Bleona Berishës: I love you

bleraBleona Qereti është rikthyer në Shqipëri. Ajo ka marrë pjesë në koncertin e organizuar gjatë ditës së sotme nga ana e Partisë Demokratike, teksa nuk kanë munguar deklaratat e dashurisë ndaj kryeministrit Berisha. Ndërsa ka qenë në skenë, Bleona ka thënë se e dashuron kryeministrin Berisha.

“Sali Berisha, ju uroj shëndet dhe fitore. Doktor Berisha, i love you”, ka thënë Bleona, e cila mendohet se do të jetë një ndër këngëtaret që do të marrë pjesë në koncertet e PD-së gjatë fushatës elektorale./Fishmedia